RTL-75-D-5K OPKON LİNEER POTANSİYOMETRE CETVEL
Kategori
Marka
%35 İndirimli
RTL-75-D-5K OPKON LİNEER POTANSİYOMETRE CETVEL ÖZELLİKLERİ
Üretici OPKON
Tip Lineer Potansiyometrik Cetvel
Ölçme Boyu 75 mm
Linearite ±%0,2
Direnç 5 kOhm
Besleme Voltajı 28 V DC Maks.
Elektriksel Bağlantı 4 Kutuplu Hidrolik Tip Konnektör
Gövde Ölçüleri 33 mm X 33 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı alüminyum
Mil Malzemesi Paslanmaz çelik
Mil Çapı ∅ 6 mm
Mekanik Sabitleme  Çift taraftan mafsallı
Çalışma Sıcaklığı -20 °C .... +80 °C
Koruma Sınıfı IP65
Bu cetveller lineer hareketi ölçmek için tasarlanmıştır.
Tekrar eden ölçümlerde kararlı sonuçlar gösterir.
Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağladığından ekonomiktirler.
Opkon uzun strok kategorisinde RTL cetvel çeşitlerini bizlere sunmaktadır.
75 mm algılama mesafesi ile ölçüm yapan RTL-75-D-5K potansiyometrik cetvel en ekonomik fiyat ile websitemizde .