RTL-500-D-5K OPKON LİNEER POTANSİYOMETRE CETVEL
Kategori
Marka
%35 İndirimli
RTL-500-D-5K OPKON LİNEER POTANSİYOMETRE CETVEL ÖZELLİKLERİ
Üretici OPKON
Tip Lineer Potansiyometrik Cetvel
Ölçme Boyu 500 mm
Linearite ±%0,05
Direnç 5 kOhm
Besleme Voltajı 28 V DC Maks.
Elektriksel Bağlantı 4 Kutuplu Hidrolik Tip Konnektör
Gövde Ölçüleri 33 mm X 33 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı alüminyum
Mil Malzemesi Paslanmaz çelik
Mil Çapı ∅6 mm
Mekanik Sabitleme  Hareketli ayaklar
Çalışma Sıcaklığı -20 °C .... +80 °C