RTL-30-D-5K OPKON LİNEER POTANSİYOMETRE CETVEL
Kategori
Marka
%35 İndirimli
RTL-30-D-5K OPKON LİNEER POTANSİYOMETRE CETVEL ÖZELLİKLERİ
Üretici OPKON
Tip Lineer Potansiyometrik Cetvel
Ölçme Boyu 30 mm
Linearite ±%0,5
Direnç 5 kOhm
Besleme Voltajı 28 V DC Maks.
Elektriksel Bağlantı 4 Kutuplu Hidrolik Tip Konnektör
Gövde Ölçüleri 33 mm X 33 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı alüminyum
Mil Malzemesi Paslanmaz çelik
Mil Çapı ∅ 6 mm
Mekanik Sabitleme  Çift taraftan mafsallı
Çalışma Sıcaklığı -20 °C .... +80 °C
Koruma Sınıfı IP65
Bu cetveller lineer hareketi ölçmek için tasarlanmıştır.
Tekrar eden ölçümlerde kararlı sonuçlar gösterir.
Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağladığından ekonomiktirler.
Opkon uzun strok kategorisinde RTL-30-D-5K cetveli bizlere sunmaktadır.
30 mm algılama mesafesi ile ölçüm yapan RTL-30-D-5K potansiyometrik cetvel en ekonomik fiyat ile websitemizde .