LPC-300-D-5K OPKON LİNEER POTANSİYOMETRİK CETVEL
Kategori
Marka
Ölçme Boyu Tercihinizi Yapınız
LPC-300-D-5K LPC-325-D-5K LPC-350-D-5K LPC-375-D-5K
%35 İndirimli
LPC-300-D-5K LİNEER POTANSİYOMETRE ÖZELLİKLERİ
Üretici OPKON
Tip Lineer Potansiyometrik Cetvel
Ölçme Boyu 300 mm
Linearite ±%0,05
Direnç 5 kOhm
Besleme Voltajı 28 V DC Maks.
Elektriksel Bağlantı 4 Pin Konnektör(standart)
Gövde Çapı ∅ 38 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı alüminyum
Mil Malzemesi Paslanmaz çelik
Mil Çapı ∅ 10 mm
Mekanik Sabitleme  Çift taraftan mafsallı
Çalışma Sıcaklığı -20 °C .... +80 °C
Koruma Sınıfı IP65
Bu cetveller lineer hareketi ölçmek için tasarlanmıştır.
Tekrar eden ölçümlerde kararlı sonuçlar gösterir.
Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağladığından ekonomiktirler.
LPC-300-D-5K C2  (C2 4 pin konnektör)