LPC-100-D-5K LPC-125-D-5K LPC-130-D-5K LPC-150-D-5K LPC-175-D-5K
%30 İndirimli
LPC-100-D-5K OPKON LİNEER POTANSİYOMETRE CETVEL ÖZELLİKLERİ
Üretici OPKON
Tip Lineer Potansiyometrik Cetvel
Ölçme Boyu 100 mm
Linearite ±%0,2
Direnç 5 kOhm
Besleme Voltajı 28 V DC Maks.
Elektriksel Bağlantı 4 Pin Konnektör
Gövde Çapı ∅ 38 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı alüminyum
Mil Malzemesi Paslanmaz çelik
Mil Çapı ∅ 10 mm
Mekanik Sabitleme  Çift taraftan mafsallı
Çalışma Sıcaklığı -20 °C .... +80 °C
Koruma Sınıfı IP65
Bu cetveller lineer hareketi ölçmek için tasarlanmıştır.
Tekrar eden ölçümlerde kararlı sonuçlar gösterir.
Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağladığından ekonomiktirler.
Opkon uzun strok kategorisinde LPC cetvel çeşitlerini bizlere sunmaktadır.
100 mm algılama mesafesi ile ölçüm yapan LPC-100-D-5K potansiyometrik cetvel en ekonomik fiyat ile websitemizde .