Autonics E50S8-1024-3-T-1 50 mm Artımlı Enkoder
Kategori
Marka
%20 İndirimli
Autonics E50S8-1024-3-T-1 50 mm 5-24 V DC Artımlı Enkoder
Mil dış çapı∅ 8 mm
Azami tepki frekansı300 kHz
Azami izin verilen devir5000 rpm
Çözünürlük1024 PPR
Çıkış fazıA , B , Z
Kontrol çıkışıtotempol
Besleme5-24 V DC
Bağlantı türüArkadan Kablolu
Çalışma sıcaklığı-10°C ... +70°C