Firmamız 2000 li yılların başında elektrik ve otomasyon malzemeleri satışı ile faaliyetlerine başlamış olup, bugün Ümraniye bölgesinde OTOMASYONCENTER olarak çalışma partnerlerine satış ve teknik destek vermeye devam etmektedir.

Firmamızın nihai hedefi uzun vadeli müşteri memnuniyeti olduğundan gelişim ve yeni teknolojiyi takip eden anlayış ile yolculuğuna devam etmektedir.

Satışını yapmakta olduğumuz Otomasyon ve Elektrik marka ve malzemeleri hakkında bilgi vermek isteriz;

Carlo Gavazzi , Omal , Omron , SICK , Schneider , Opkon , Siba , Schmersal , Pizzato , Autonics , Siemens , Eaton , Lap Kablo , Öznur Kablo , Hes Kablo , Delta , Idem , ABB , SKF Rulman ,  GRV Rulman , GMT Rulman , DTR Rulman , DSG Rulman , ENC Rulman , WAGO markalarına ait olan encoder , plc , sürücü , tüm sensör grupları , halatlı emniyet anahtarları , limit switchler , ısı kontrol cihazları, zaman rölesi , güç kaynakları , solid state relay , kontaktörler , fanlar , küresel vanalar , kontrol vanaları , kaplinler , encoder kabloları , termokupl çeşitleri , vinç kumandaları ve her çeşit rulman.

Makine imalat , gıda , kimya , plastik , tekstil , medikal , otomotiv , inşaat , matbaa , seramik ve daha birçok sektör ile bugünün ve gelecek nesillerin hayat kalitesini arttırmak amacıyla çalışmalarımız devam etmektedir.